دانلود کتابهای جدید : 

مزایده فروش وب سایتهای گروه امید ایران

آخرین ارسالهای تالار گفتمان

تبلیغات

دانلود رایگان کتاب رمان صوتی کت جادویی

توضیحات:
کت و شلوار زیبای مردی توجه زن و شوهری را به خود جلب می کند تا آنجا که برای فهمیدن نام خیاط آن بسیار مشتاق می شوند. .
دینو بوتزاتی نویسنده نامدار ایتالیایی در سال ۱۹۰۶ در شهر بلونو از شهرهای استان ونیز به دنیا آمد. در جوانی به مطالعه آثار نویسندگانی چون ادگار آلن‌پو، لوییس استیونسن و رادیار کیپلینگ پرداخت. اولین رمان بوتزاتی «بارنابوی کوهستان‌ها» نام داشت که نام این نویسنده را بر سر زبان‌ها انداخت.
 

دینو بوتزاتی از سال ۱۹۲۸ به‌عنوان منتقد و روزنامه‌نگار در روزنامه معتبر «کوریه دلاسرا» به فعالیت پرداخت و این فعالیت مطبوعاتی را تا پایان عمرش حفظ کرد. لازم به ذکر است که اصولاً بوتزاتی به کارهای ژورنالیستی علاقه وافری داشت و جدا از مقام معتبر نویسندگی، منتقدی برجسته نیز محسوب می‌گشت. با انتشار کتاب «صحرای تاتارها» در سال ۱۹۴۰، موقعیت بوتزاتی در ادبیات ایتالیا تحکیم شد. او طرح این رمان را از تکرارهای زندگی روزمره خود و همکاران مطبوعاتی‌اش برگرفت. «صحرای تاتارها» که مجموعه‌ای از نظریات هستی‌شناسانه و فلسفی نویسنده را در برداشت، نقطه عطفی در نثر باشکوه و شاعرانه بوتزاتی به حساب می‌آید و موضوعاتی چون انتظار و نگرانی بی‌پایان و خصوصاً روزمره‌گی به بهترین شکلی در این زمان مطرح گردیده است. از این رو ظهور چهره‌ای چون دینو بوتزاتی به مثابه نویسنده‌ای خلاف جریان در عرصه ادبیات ایتالیا قابل تعمق است. او در این دوره به داستان‌های تخیلی و سمبولیک روی می‌آورد. بوتزاتی اصولاً نویسنده‌ای که دارای مواضع و گرایشات سیاسی باشد، نبود و دل‌مشغولی‌های هستی‌شناسانه دیگری را در سر می‌پروراند.
 

 


  1. jeyran گفت:

    eftekhar mikonim ke kasani mesle shoma ro darim ke baraye bala bordanne farhange ketabkhani pishro hastid…..mamnoonam

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

 کلیه حقوق این وبسایت متعلق به کتابخانه صوتی طنین ایرانی بوده و کپی برداری از مطالب آن، تنها با ذکر منبع و درج لینک وب سایت مجاز می باشد