دانلود کتابهای جدید : 

مزایده فروش وب سایتهای گروه امید ایران

آخرین ارسالهای تالار گفتمان

تبلیغات

دانلود رایگان کتاب صوتی داستان آن زن از کتاب ضد یادها

توضیحات کتاب:
 
کتاب ضد یاد ها مجموعه ای گرد آوری شده از مسعود بهنود ، آن زن یک داستان از این کتاب است. داستان های این مجموعه در زیر شرح داده شده است:بي بي نرگس : دختر خاله اميركبير كه هميشه عاشقش بوده . فاطمه : دختري كه قرار است عروس شاهزاده اي شود و چشم به راه اوست . در فراموش خانه : مرد قرار است عضو فراموش خانه شاهي شود يك گروه مخفي و مهم . خواب بهزاد : در مورد بهزاد نقاش و مينياتورهاي باارزشش . 
 

 

شاهزاده و فخري : فخري كه عاشق شاهزاده اي مي شود و ننگ برادرش است . سردار و سرهنگ : اسمش معلومه ديگه رابطه بين سرهنگ و سردار و انچه گذشته است بين آنها . زني روي صندلي چرخ دار عجيب : زني كه همسر خان بود و خان كشته شد و زن آواره شد. جواهر : داستان سفر به عربستان و عشق و علاقه حاكمان به جواهرات . آن زن : زني كه خانم صدايش مي كنند و پنجره اتاقش هميشه بسته است تا زماني كه رضا شاه تبعدي مي شود . ‍‍‍ژاژا : مردي كه خواب مي ديد به خواب اعتقاد داشت و به سياست گراييد . سفري به سكوت : اهميت صادق هدايت و تحقيقي كه قرار است درباره او بشود و بعد يك داستان …آمد و رفت : دوستي قديمي كه آمد و رفت و دوستان را دوباره كنار هم قرار داد .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

 کلیه حقوق این وبسایت متعلق به کتابخانه صوتی طنین ایرانی بوده و کپی برداری از مطالب آن، تنها با ذکر منبع و درج لینک وب سایت مجاز می باشد